Fjärrstyr din Bosch värmepump med Loggamera

4 195:- inkl. moms 3 356:- exkl. moms

Lagerstatus:
Slut i lager

Mer information

Tillverkare SKU: LM00006
JS ID: LM00006-00001

Vi kan hjälpa till

Vi hjälper dig gärna! Våra servicetekniker kan hjälpa dig byta denna reservdel inom Skåne, Halland, Västra Götaland, Göteborg och delar av Småland. Kontakta oss för en offert med fastpris på installation.

Tveka inte att kontakta oss genom chat, via telefon 042 - 400 10 01 eller på e-post .

Produktbeskrivning

OBS! Artikeln är restnoterad hos tillverkaren, Loggamera, och i nuläget så är leveranstiden på denna artikel oklar. Vid beställning så kommer artikeln att levereras i den ordning som order inkommit. 

Med hjälp av 3e partstillverkaren Loggamera är det möjligt att fjärrstyra och övervaka din Bosch värmepump. 

Med boxen följer ett 12 månaders abonnemang och efter 12 månader kommer du få ett erbjudande om att förlänga till en kostnad av 700,- per år inkl moms. 

Appen laddar du ner från App Store eller Google Play. 

Loggamera går att använda för att övervaka följande Bosch värmepumpar:

 

  • Compress 5000,
  • Compress 7000
  • Bosch EHP
  • Bosch EWP
  • Bosch CC160


Vill du veta mer om produkten och tjänsten hittar du det på tillverkarens hemsida: https://minvarmepump.online/ 

Instruktion för inkoppling medföljer. Detta är en produkt som möjliggör för äldre värmepumpar att bli övervakade samtidigt som det är en produkt som ger väldigt mycket data och många möjligheter för den tekniskt intresserade. 


OBS. Vid beställning är det viktigt att ange vilken värmepump som den ska kopplas till för att säkerställa att rätt instruktion och Loggamera box skickas ut. 

 

Mer information

Tillverkare SKU: LM00006
JS ID: LM00006-00001

Artikel LM00006 passar till följande modeller:

Kassa (0)

Select Country

It looks like you're from !

We suggest to you go to our localized store:

Suggestion

Or select manually: